výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. Veřejné závody přípravek

Mníšek pod Brdy (28. 9. 2019)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovákŠimon Novák 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.4
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.8
3 Tomáš AugustýnTomáš Augustýn 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 12.3
Jonáš BarešJonáš Bareš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.0
2 Kryštof HubnerKryštof Hubner 10 ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s.ASK Dipoli Černošice Dobřic... 10.3
3 David SzalbotDavid Szalbot 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.3
4 Matěj ŠináglMatěj Šinágl 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 11.7
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František NovákFrantišek Novák 12 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 11.2
2 Václav JetelVáclav Jetel 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 11.6
3 Jakub ČernýJakub Černý 12 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 12.3
Roman BrázdilRoman Brázdil 12 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PožárskýAntonín Požárský 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 11.5
2 Maxmilián RulfMaxmilián Rulf 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 12.1
3 Matyáš TláskalMatyáš Tláskal 14 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 13.7
Matěj PeřinaMatěj Peřina 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. DQ
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.0
2 Štěpán JirovskýŠtěpán Jirovský 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 10.1
3 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.5
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.6
2 Natálie PixováNatálie Pixová 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 10.2
3 Karolína JungováKarolína Jungová 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.0
4 Sofie MačákováSofie Mačáková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.4
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie VčelíšováValerie Včelíšová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.8
2 Nela StejnáNela Stejná 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.7
3 Aneta ChotašováAneta Chotašová 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 13.1
Barbora PeřinováBarbora Peřinová 12 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠebestováEliška Šebestová 11 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.4
2 Helena SzalbotováHelena Szalbotová 12 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.1
3 Olívie KlementováOlívie Klementová 12 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.6
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora LikosováBarbora Likosová 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 11.9
2 Sofie KalčíkováSofie Kalčíková 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 12.6
Magdaléna VítkováMagdaléna Vítková 14 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. DQ
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.5
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 09.1
3 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.5
4 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.7
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.6
2 Natálie MbundiNatálie Mbundi 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.0
3 Nikol DoležalováNikol Doležalová 09 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 10.2
3 Alice GurtnerováAlice Gurtnerová 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 10.2
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magda MaříkováMagda Maříková 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.1
2 Michaela VčelíšováMichaela Včelíšová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.5
3 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková 09 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 11.1
3 Kateřina RybáčkováKateřina Rybáčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 11.1
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 1 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Doležalová, Gurtnerová, Jirovský, Vlčková Doležalová, Gurtnerová, Jirovský, Vlčková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 38.2
2 Jandurová, Klementová, Nademlejnská, Nademlejnský Jandurová, Klementová, Nademlejnská, Nademlejnský 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 38.5
3 Šebesta, Šedivý, Studničková, Mbundi Šebesta, Šedivý, Studničková, Mbundi 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.7
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novák, Dřevínek, Včelišová, Šebestová Novák, Dřevínek, Včelišová, Šebestová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 39.6
2 Pixová, Požárský, Šinágl, Jetel Pixová, Požárský, Šinágl, Jetel 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 46.0
3 Peřinová, Brázdil, Černý, Rulf Peřinová, Brázdil, Černý, Rulf 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 50.1
4 Novák, Chotašová, Kalčíková, Tláskal Novák, Chotašová, Kalčíková, Tláskal 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 52.1
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 4.02
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 3.78
3 Šimon NovákŠimon Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 3.49
4 Kryštof HubnerKryštof Hubner
ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s.ASK Dipoli Černošice Dobřic...
10 3.40
5 Antonín PožárskýAntonín Požárský
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
11 2.81
6 David SzalbotDavid Szalbot
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
11 2.80
7 Roman BrázdilRoman Brázdil
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 2.64
8 Tomáš AugustýnTomáš Augustýn
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
11 2.48
9 Matěj PeřinaMatěj Peřina
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 2.27
10 Matyáš TláskalMatyáš Tláskal
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
14 2.07
11 Jakub ČernýJakub Černý
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 2.06
Jonáš BarešJonáš Bareš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 DNS
Alex NovákAlex Novák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
11 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 4.35
2 Štěpán JirovskýŠtěpán Jirovský
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 3.22
3 Jakub ŠebestaJakub Šebesta
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 2.98
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KlementováAnna Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 3.48
2 Natálie PixováNatálie Pixová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
10 3.36
3 Eliška ŠebestováEliška Šebestová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
11 3.19
4 Sofie MačákováSofie Mačáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
10 2.78
5 Helena SzalbotováHelena Szalbotová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
12 2.72
6 Karolína JungováKarolína Jungová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 2.65
7 Olívie KlementováOlívie Klementová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
12 2.62
8 Nela StejnáNela Stejná
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
11 2.61
9 Valerie VčelíšováValerie Včelíšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
11 2.54
10 Barbora PeřinováBarbora Peřinová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
12 2.34
11 Sofie KalčíkováSofie Kalčíková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
13 2.21
12 Aneta ChotašováAneta Chotašová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
11 2.16
13 Magdaléna VítkováMagdaléna Vítková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
14 1.15
Barbora likosováBarbora likosová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
11 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 28.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.31
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 3.78
3 Veronika JandurováVeronika Jandurová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 3.50
4 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 3.46
5 Alice GurtnerováAlice Gurtnerová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 3.35
6 Nikol DoležalováNikol Doležalová
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
09 3.31
7 Natálie MbundiNatálie Mbundi
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 3.24
8 Jana StudničkováJana Studničková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3.10
9 Magda MaříkováMagda Maříková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
09 2.98
10 Eliška PtáčkováEliška Ptáčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
09 2.90
11 Michaela VčelíšováMichaela Včelíšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
09 2.86
12 Marie PetrokováMarie Petroková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 2.85
13 Kateřina RybáčkováKateřina Rybáčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.
08 2.65
Celkem 13 závodníků